Rybí olej Eskimo Kids pro děti s ovocnou příchutí

Kód: 599990
379 Kč

Tento produkt prémiové kvality obsahuje mastné kyseliny omega-3, omega-6 a omega-9, je vhodný pro děti již od 3 let. Díky nadprůměrně vysokému obsahu EPA-DHA je velice účinný, bezpečný přírodní výrobek. Má vysoký obsah vitamínu E a D. Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

SKLADEM na pilulka.cz 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš rybí olej Eskimo Kids prémiové kvality je doplněk stravy speciálně určený pro děti, vhodný již od 3 let.

 

Tento rybí olej je získaný z masa vylovených ryb žijících v chladných vodách (ančovičky a sardinky), které patří mezi nejužitečnější zdroje mastných kyselin omega-3. Rybí olej obsahuje přírodní omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny a přírodní vitamíny E a D v potřebném poměru, vhodné pro rozvíjející se organismus dětí.

Eskimo Kids je čištěný a bezpečný rybí olej. Jeho účinnost a pozitivní účinek dokazuje 17 mezinárodních klinických studií. Je jediný výrobek na trhu, který nežlukne po dobu více než 6 měsíců!

Vhodný od 3 do 12 let! Díky ovocné příchuti si jej děti velmi rychle oblíbí.

 

Eskimo Kids rybí olej je vyloženě vyvinutý pro děti. Je to doplněk stravy vhodný od 3 do 12 let dítěte. (Pro děti nad 12 let je doporučen Eskimo-3 Brainsharp rybí olej).

 

DÍKY SVÉMU SLOŽENÍ

  - má příznivý účinek na funkce sítnice a na mozkové a nervové buňky

  - pomáhá správnému vývoji zraku, mozku a nervového systému

  - zlepšuje paměť a soustředěnost našich dětí

  - přispívá k rozvoji dovedností v oblasti čtení a učení

  - pomáhá v léčbě zánětlivých onemocnění

  - snižuje symptomy astmatických a alergických onemocnění

  - děti budou odolnější vůči nachlazení, chřipce a dalším infekčním nemocem.

 

Díky zdravě rozvinutému nervovému systému jsou děti klidné a chovají se vyrovnaně. Tento přípravek má pozitivní účinek na hyperaktivitu, agresivitu a jiné poruchy chování.

Má také příznivý účinek na léčbu kožních onemocnění, které se vyskytují v mladém věku. Proto je dobrým řešením pro léčbu a prevenci dětského ekzému, psoriázy a atopické dermatitidy.

 

Bezpečnost

U dětských přípravků je zvláště důležité, aby neobsahovaly nečistoty pocházející z životního prostředí. Na to ovšem nedbají všichni výrobci.

V současnosti jsou naše moře a řeky velmi znečištěné. V našich přírodních vodách se ve vyšší koncentraci vyskytují různé chemikálie zemědělského a průmyslového původu, těžké kovy a karcinogeny (DDT, HCB, PCB, rtuť, olovo, dioxiny, atd.). Tyto nečistoty se dostanou přes výživový řetězec až do rybího masa. Proto i přípravky s rybím masem mohou obsahovat nečistoty nebezpečné pro naše zdraví.

Švédský Bringwell během výroby pečlivě zkoumá čistotu rybího oleje. Když se najde zdraví škodlivá látka, je z přípravku odstraněna. Jejich čistící proces je jedinečný, je výsledkem mnoholetých vědeckých výzkumů. Touto technikou dokáží odfiltrovat veškeré znečištění z produktů na molekulární úrovni.

Eskimo Kids rybí olej je zaručeně očištěn od látek nebezpečných pro zdraví a taky karcinogenů. Rybí olej je kontrolován v každé fáze výrobního procesu. 

Více než 17 klinických studii a 100 vědeckých publikací ověřilo čistotu přípravku ve srovnání s ostatními druhy rybího oleje. Ve všech testech získal výsledek nejlepší kvality.

Přirozenost

Důležitým faktorem je, zda dětské omega-3 přípravky obsahují rybí tuk v přírodní formě. To záleží na výrobním procesu, ve kterém jsou také veliké rozdíly u různých značek.

Při přípravě značky Eskimo Kids je rybí olej lisován z masa, které bylo získáno z rybolovu volně žijících ryb v chladných vodách. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické nebo chemické látky. Tento proces je nejpřirozenější cesta, jak může být rybí olej získán z ryb. Právě proto mají přípravky výjimečný obsah EPA a DHA s přírodními a vzácnými antioxidanty.

Stabilita

Omega-3 mastné kyseliny velmi lehce a rychle žluknou, oxidují se. Žluklý rybí olej ztrácí většinu ze svých příznivých účinků a může způsobit i vedlejší účinky.

Stabilita ukazuje, jak rychle přípravek žlukne při pokojové teplotě. Rybí olej, který nežlukne po dobu více, než 30 dnů se považuje za stabilní. 

Eskimo Kids je výjimečný: nežlukne ani po více než 200 dnů, ani  po otevření. 

Vysokou stabilitu zabezpečuje švédský výrobce pomocí speciální směsi antioxidantů, zvaný Pufanox.

Přípravky Eskimo získaly zatím ve všech mezinárodních testech stability nejlepší hodnocení. Při jeho užívání nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Díky své stabilitě nezpůsobuje peroxidaci lipidů (žluknutí tuků v organismu).

 

Složení:

 

Rybí olej, řepkový olej, antioxidanty/Pufanox: sójový lecitin (E322), tokoferolový komplex (alfa-tokoferol (E307), extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (E306)), výtažky z rozmarýnu (E392), estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou (askorbyl palmitát) (E304), ovocná příchuť a vitamin D (cholekalciferol).                   

Neobsahuje geneticky modifikované přísady!

 

Přírodní rybí olej: omega-3 EPA a DHA, omega-6, přírodní řepkový olej, přírodní vitamin D a E, přírodní aromata, antioxidanty: lecitin, askorbyl palmitát ( Ester vitamínu C rozpustný v tucích, který se nachází ve většině ovoce a zelenin).

 

JAKÁ JE DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA PRO DĚTI?

Doporučená denní dávka Eskimo Kids pro děti je 2,5 ml - 5 ml (1 čajová lžička), který obsahuje 5 mikrogramů vitamínu D. Toto množství odpovídá 200 MJ (MJ=Mezinárodní Jednotka). Toto zabezpečuje dětem 50% denní dávku vitamínu D.

JEDNA LŽIČKA ESKIMO KIDS RYBÍ OLEJ OBSAHUJE NÁSLEDUJÍCÍ MNOŽSTVÍ ÚČINNÝCH LÁTEK:

Jedna lžička Eskimo Kids (2,5 ml / denní dávka) obsahuje 205 mg EPA, 140 mg DHA, 3,35 mg vitamínu E a 2,5 mcg (mikrogram) vitamínu D a řepkový olej. Maximální dávka (denně jedna čajová lžička) Eskimo Kids (5ml/denní dávka) obsahuje 460 mg EPA, 280 mg DHA, 6,7 mg vitamínu E, 5 mcg (mikrogram) vitamínu D a řepkový olej. 

 

Neobsahuje laktózu, lepek, ani mléčné bílkoviny

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu! Ukládat mimo dosah dětí!

Skladování:

Skladujte v suchu, při pokojové teplotě do 30°C, po otevření skladujte v ledničce.

Výrobce: Bringwell-Cardinova AB, Švédsko

 Více informaci o produktové řadě naleznete ZDE!