O nás

Provozovatel portálu VitaWell.cz:

 

O3 W.cz s.r.o.
Adresa: Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno 
IČ: 05914159
DIČ: CZ05914159
Zákaznická linka: +420 776 151 588
e-mail: info@o3w.cz

 

 

Společnost Omega3wellness byla založena v roce 1999 v Maďarsku. Hlavním cílem naší společnosti je poskytnout vysoce kvalitní, bezpečné a účinné doplňky výživy těm, kteří upřednostňují zdravý životní styl. 

Díky tomu, že za 20 let existence na maďarském trhu firma dosáhla mnoho úspěchů, rozhodla se expandovat na český trh. Dynamicky se rozvíjející Omega3wellness v roce 2018 spustila webovou stránku a e-shop v českém jazyce (název společnosti v ČR: o3w.cz, s.r.o.), aby se i čeští zákazníci snadno a rychle dostali k těmto vysoce kvalitním výživovým doplňkům prémiové kvality. 

Všichni naši výrobci mají desítky let zkušeností. Své prémiové produkty prodávají v domovských zemích, ajko je Švédsko, či Dánsko. Tyto patří mezi TOP produkty na trhu a několikrát dostali cenu "Produkt roku".

 

NAŠI VÝROBCI:

Midsona (dříve Bringwell-Cardinova)

 

Společnost Midsona byla založena v roce 1982. Zabývá se vývojem a distribucí široké škály zdravých potravin, superfoods, nutričních a výživových doplňků. Společnost působí především ve Švédsku, Norsku, Finsku a Dánsku, ale některé z jejich produktů jsou k dispozici po celé Evropě.

Tajemství úspěchu společnosti Midsona spočívá v tom, že vyvíjí a distribuuje produkty takové kvality s takévým složením, jenž spotřebitelům přináší skutečně pozitivní výsledky. Výrobce pro své výrobky používá výhradně přirozené složky, typické pro skandinávské země. 

Z našich produktů patří Eskimo rybí oleje a multivitamín Mivitotal Family Plus švédskému výrobci.

Přípravky jsou vyráběny v moderní továrně ve městě Hartkoping, která splňuje přísná farmaceutická kritéria a standardy kvality. Díky modernímu technickému zázemí je zaručena kvalita a čistota výrobků! Výrobní procesy, rutinní audit a program zajištění kvality jsou v souladu se správnou výrobní praxí (GMP).

 

A/S Anjo

 

A / S Anjo byla založena v roce 1944 v Søborg v Dánsku. Jejím hlavním profilem je maloobchodní prodej a distribuce doplňků stravy, bylinných výrobků a dalších produktů zdravotní péče v lékárnách, zdravotních střediscích a biopotravinách.

Firma je dceřinou společností Bringwell International AB (později Bringwell-Cardinova a Midsona) od roku 2007. Pro nás vyrábí produkt Avosol na podporu stability kloubů z jejich portfolia.  

Swedish Herbal Institute (SHI)

 

Společnost byla založena v roce 1975 ve Švédsku, její hlavní činností je shromažďování informací o rostlinných produktech, podpora vědeckého výzkumu a vývoj jedinečných adaptogenních bylinných prostředků založených na prověřených výsledcích.

Tento výrobce má více než 40 let zkušeností s vývojem adaptogenních bylinných přípravků, rostlinných léčiv a doplňků výživy. Dlouhodobě spolupracuje také se švédskými a zahraničními univerzitami a vytváří opravdu účinné a inovativní produkty, které mohou pomoci mnohým lidem.

Výrobce pro nás vyrábí produkt adaptogenní bylinný přípravek Arctic Root.