Mivitotal Family multivitamín 500ml

Kód: 863105
529 Kč

Mivitotal Family je účinný tekutý multivitaminový přípravek s prémiovým složením, který v zemi původu, ve Švédsku je hlavním produktem. Obsahuje více než 12 druhů vitamínů, 6 druhů minerálů a stopových prvků. Přípravek byl pětkrát oceněný ve své kategorii jako výrobek roku.

SKLADEM na pilulka.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mivitotal Family je multivitaminový přípravek obsahující více než 12 druhů vitamínů, 6 druhů minerálů a stopových prvků. Je doplněný koenzymem Q10, který je rozpustný ve vodě a šťávou z vojtěšky a bioflavonoidy.

Díky své tekuté podobě se vstřebává mnohem rychleji. Doporučuje se již od 3 let.

Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších skandinávských organických zdrojů. 

Značka Mivitotal je přítomna na švédském trhu již 20 let. 

 

10 důvodů, proč je Mivitotal Family vynikajícím přípravkem pro doplňovaní důležitých živin:

 

 1. Obsahuje více než 12 druhů vitamínů, 6 druhů minerálů, doplněn ve vodě rozpustným Q10, šťávou z vojtěšky a bioflavonoidy.
 2. Značka Mivitotal je přítomna na švédském trhu už více než 20 let, kde byla oceněna pětkrát za sebou jako výrobek roku.
 3. Díky tekuté formě se vstřebává mnohem rychleji, vstřebávání přísad začne už přímo v ústech.
 4. Přípravek je vyrobený z nejkvalitnějších skandinávských organických zdrojů. Složení výrobku je určeno podle bezpečného množství jednotlivých přísad pro organismus.
 5. Tekutá konzistence pomáhá rychlejšímu vstřebávání vitaminů a minerálů.
 6. Dvě polévkové lžíce zaručují denní potřebu vitaminů, minerálů a stopových prvků dospělého organismu.
 7. Jeho tekutá podoba je řešením pro ty, kteří jen těžce snesou tabletky větší velikosti.
 8. Denní dávka zabezpečuje dostatečnou zásobu vitamínu C, B6, B12 a D pro dospělého člověka.
 9. Doplňuje biologické aktivní živiny důležité pro imunitní systém.
 10. Je vhodný i pro celiaky.

 

Mivitotal Family je vynikající volbou pro každého, kdo chce:

 •   přispět k doplnění vitamínů a minerálů svého těla
 •   zkrátit dobu léčení
 •   zbavit se pocitů slabosti, únavy, nesoustředěnosti
 •   podporovat zdravé fungování imunitního systému
 •   kompenzovat negativní účinky stresu
 •   zpomalit negativní fyziologické účinky spojené se stárnutím.

 

V ČEM SPOČÍVÁ JEHO ÚČINNOST?

Při normálním fungování náš organismus nezpracovává všechny potraviny stejným způsobem a najednou. Nejdřív vstřebává ty, které jsou potřebné a pokouší se je co nejdříve dostat do krevního oběhu. Naše krev je pak přenáší až do buněk,  kde  jsou integrovány na buněčné úrovni zrovna potřebné živiny.

Proto je u vitamínových přípravků nesmírně důležitá doba vstřebávání, jak rychle se vlastně dostanou do krevního oběhu. Ne všechny přípravky fungují stejným způsobem, především proto, že stupeň a rychlost absorpce mohou být ovlivněny několika faktory, z nichž dva jsou nejdůležitější:

Konzistence

Doplňky stravy v tekuté formě se mnohem rychleji vstřebávají, než ty v tuhé formě (kapsle, tabletky). Díky vyššímu využití živin se mnohem větší množství účinných látek vstřebá. Jen minimální množství účinných látek opouští naše tělo, aniž by se vstřebalo. Absorpce tabletek a gelových kapslí je obecně pomalejší, a proto míra využití může zaostávat za přípravkami v tekuté formě.

 

Přítomnost koloidních minerálů

 

Koloidní minerály jsou menší částice než buňky. Jsou extrahovány z hlubších, břidlicových vrstev půdy. Díky mikroskopické velikosti rychle se dostanou do krevního oběhu a vstřebávají se na buněčné báze. Tyto minerály se nacházejí i v našem organismu, a jsou nezbytné k vstřebávání vitaminů, fungování enzymů a hormonů a v neposlední řadě vážou volné radikály. Vyskytují se většinou v zelenině a ovoci, které tyto živiny získávají z půdy při svém růstu. Kvůli špatné kvalitě půdy s nízkým obsahem živin a masové produkci se minerální obsah rostlin neustále snižuje.

 

 

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:

Pro děti od 3 let 5 ml denně (jedna čajová lžička), při jídle.

Pro děti od 12 let 15 ml denně (jedna polévková lžíce), při jídle.

Pro dospělé 2x15 ml denně (dva polévková lžíce), při jídle.

Složení:

voda, vitamín C (askorbát vápenatý), emulgátor (glicerin), antioxidant (kyselina citrónová), hořčík (citrát horečnatý), vápník (citrát vápenatý, askorbát vápenatý, pantothenát D-vápenatý), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), L-tyrosin; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný; citrusové bioflavonoidy (sušené výtažky citrónu), vápník (citrát vápenatý, jodid vápenatý), aroma (ananas, bitter masks /neutralizující aroma/), pantothenová kyselina (vitamín B5), stabilizátor: xanthan, sladidlo (xylitol, steviosid), niacin (nikotinamid /vitamín B3/), zinek (citrát zinečnatý), inositol (vitamín B8), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), riboflavin (vitamín B2), ubichinon (koemzym Q10), cholin (cholin bitartarát), thiamin (thiamin mononitrát - vitamín B1), stopové prvky a jiné minerální látky z nasycené slané vody, mangan (glukonát manganatý), beta karotén, kyselina listová, jód (jodid draselný), selen (seleničitan sodný), biotin, cyanokobalamin (vitamín B12), cholekalciferol (vitamín D3).

Výrobce: Hela Pharma AB Falköping, 0515-77 78 79