Eskimo-3 rybí olej kapsle 105 kusů

Kód: 533338
Akce
429 Kč
Skladem

Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

Výhodná nabídka na Pilulka.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybí olej Eskimo-3 kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA je podpůrný přípravek, který se nepovažuje za lék, ale jeho příznivý účinek je potvrzený různými studiemi.

Rybí olej, který se nachází v kapslích byl získán při rybolovu z volně žijících ryb v chladných vodách (ančovičky, sardinky). Rybí tuk je lisován z rybího masa švédským výrobcem. Díky modernímu a přírodnímu výrobnímu procesu takto získaný rybí tuk je stabilnější a čistší. Zaručeně nežlukne, ani uvnitř kapsle, ani v těle po dobu více než 6 měsíců, počítáno od otevření.

Různé studie dokazují, že účinkem omega-3 mastných kyselin se začnou v našem organizmu vyskytovat změny na buněčné bázi. Díky tomu byly pozorovány pozitivní účinky i v orgánech, které nejsou v přímém kontaktu s tukem. Tyto orgány jsou například: srdce, cévy, klouby, kůže nebo i oči.

Vhodný od 12 let.

Eskimo-3 rybí olej kapsle doporučujeme na:

  • prevenci srdeční arytmie a infarktu
  • prevenci vývoje kardiovaskulárních chorob
  • prevenci sekundárního infarktu
  • dodatkovou léčbu proti tvorbě krevních sraženin, arterioskleróze a vysokému krevnímu tlaku
  • prevence a dodatková léčba mírnějších forem kožních onemocnění
  • dodatkovou léčbu proti artritidě

Dávkování:

Denní dávka výrobku je 1-3x 3 kapsle při jídle. Doporučuje se od 12 let.

Složení:

Rybí olej

Všechny přípravky produktové řady Eskimo obsahují rybí olej z ryb lovených ve studených vodách hlubinným výlovem. Výrobce při získávání rybího oleje dbá na nejvyšší kvalitu. Právě proto obsah mastných kyselin EPA a DHA dosahují až 38%, která je nejvyšší možná koncentrace ve své kategorii. Díky speciálnímu a důkladnému zacházení při čištění jsou produkty zbaveny všech škodlivých a karcinogenních látek bez chemických úprav. Díky tomu v našich kapslích a lahvičkách naleznete pouze 100% přírodní a čistý olej. 

Přírodní směs vitamínu E

Jelikož během čistícího procesu dochází k nevratné ztrátě části přírodních antioxidantů, které se nacházejí v rybím oleji, musí se proto opět nahradit. Abychom dosáhli zvýšení stability produktu je k oleji přidávána přírodní antioxidační směs.

Touto speciální směsí je PUFANOX®, jejíž unikátnost spočívá v optimálním poměru alfa-, delta- a gama-tokoferolu, díky čemuž se přípravek stává vysoce stabilním. Právě proto minimálně po dobu 200 dnů po otevření nedochází k peroxidaci lipidů, a tedy přípravek nežlukne ani v láhvi, ani v organismu.

Pomocné látky:

vitamin E (alfa-, delta- a gama-tokoferol), lecitin, citronový olej, rozmarýnový olej, askorbyl palmitát, želatina, glycerol

 

Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

Balení:105 kusů

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučuje se v případě hemofilie!  Když máte problémy se srážením krve, konzultujte se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí olej. Neobsahuje sójový nebo rybí protein. Zkontrolujte nepoškozenost uzavření. Neužívejte výrobek z poškozeného obalu.

 

Výrobce: Bringwell-Cardinova AB, Ullforsgatan 15, Uppsala, SE-752 28 Švédsko
Distributor: www.vitawell.cz, O3W.cz s.r.o., Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

 

Více informaci o produktové řadě naleznete zde!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení