Eskimo-3 rybí olej kapsle 105 kusů

Kód: 533338
429 Kč

Tento výrobek s omega-3 mastnými kyselinami již získal více ocenění, má kvalitní složení s vysokou koncentrací EPA a DHA, který má pozitivní vliv na kardiovaskulární problémy a také proti vysokému krevnímu tlaku, či na léčbu arteriosklerózy.

SKLADEM na pilulka.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybí olej Eskimo-3 kapsle s obsahem omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA je podpůrný přípravek, který se nepovažuje za lék, ale jeho příznivý účinek je potvrzený různými studiemi.

Rybí olej, který se nachází v kapslích byl získán při rybolovu z volně žijících ryb v chladných vodách (ančovičky, sardinky). Rybí tuk je lisován z rybího masa švédským výrobcem. Díky modernímu a přírodnímu výrobnímu procesu takto získaný rybí tuk je stabilnější a čistší. Zaručeně nežlukne, ani uvnitř kapsle, ani v těle po dobu více než 6 měsíců, počítáno od otevření.

Různé studie dokazují, že účinkem omega-3 mastných kyselin se začnou v našem organizmu vyskytovat změny na buněčné bázi. Díky tomu byly pozorovány pozitivní účinky i v orgánech, které nejsou v přímém kontaktu s tukem. Tyto orgány jsou například: srdce, cévy, klouby, kůže nebo i oči.

Vhodný od 12 let.

Eskimo-3 rybí olej kapsle doporučujeme na:

  • prevenci srdeční arytmie a infarktu
  • prevenci vývoje kardiovaskulárních chorob
  • prevenci sekundárního infarktu
  • dodatkovou léčbu proti tvorbě krevních sraženin, arterioskleróze a vysokému krevnímu tlaku
  • prevence a dodatková léčba mírnějších forem kožních onemocnění
  • dodatkovou léčbu proti artritidě

Dávkování:

Denní dávka výrobku je 1-3x 3 kapsle při jídle. Doporučuje se od 12 let.

Složení:

Rybí olej

Všechny přípravky produktové řady Eskimo obsahují rybí olej z ryb lovených ve studených vodách hlubinným výlovem. Výrobce při získávání rybího oleje dbá na nejvyšší kvalitu. Právě proto obsah mastných kyselin EPA a DHA dosahují až 38%, která je nejvyšší možná koncentrace ve své kategorii. Díky speciálnímu a důkladnému zacházení při čištění jsou produkty zbaveny všech škodlivých a karcinogenních látek bez chemických úprav. Díky tomu v našich kapslích a lahvičkách naleznete pouze 100% přírodní a čistý olej. 

Přírodní směs vitamínu E

Jelikož během čistícího procesu dochází k nevratné ztrátě části přírodních antioxidantů, které se nacházejí v rybím oleji, musí se proto opět nahradit. Abychom dosáhli zvýšení stability produktu je k oleji přidávána přírodní antioxidační směs.

Touto speciální směsí je PUFANOX®, jejíž unikátnost spočívá v optimálním poměru alfa-, delta- a gama-tokoferolu, díky čemuž se přípravek stává vysoce stabilním. Právě proto minimálně po dobu 200 dnů po otevření nedochází k peroxidaci lipidů, a tedy přípravek nežlukne ani v láhvi, ani v organismu.

Pomocné látky:

vitamin E (alfa-, delta- a gama-tokoferol), lecitin, citronový olej, rozmarýnový olej, askorbyl palmitát, želatina, glycerol

 

Neobsahuje laktózu, lepek ani mléčnou bílkovinu.

Balení:105 kusů

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučuje se v případě hemofilie!  Když máte problémy se srážením krve, konzultujte se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí olej. Neobsahuje sójový nebo rybí protein. Zkontrolujte nepoškozenost uzavření. Neužívejte výrobek z poškozeného obalu.

 

Výrobce: Bringwell-Cardinova AB, Ullforsgatan 15, Uppsala, SE-752 28 Švédsko
Distributor: www.vitawell.cz, O3W.cz s.r.o., Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

 

Více informaci o produktové řadě naleznete zde!