Eskimo-3 Brainsharp kapsle 120 kusů

Kód: 563333
649 Kč

Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA. Vhodné i dětem od 12 let.

SKLADEM na pilulka.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nejnovější produkt řady Eskimo-3, který má již více než 20-ti letou historii, je Brainsharp. Tento rybí olej je mnohem účinnější než jeho předchůdci! Díky svému obsahu, koenzymu Q10, pupalkovému oleji, vitamínu E a D, Eskimo-3 rybí olej pozitivně ovlivňuje funkce mozku a paměti.

Značka Eskimo-3 sama o sobě vyjadřuje švédskou kvalitu, která je spojena s pojmy jako je čistota, přirozenost a účinnost.

 

Proč si vybrat Eskimo-3 Brainsharp rybí olej?

 

 • Díky svému složení pozitivně ovlivňuje funkce mozku a paměti.
 • Podporuje energetické zásobování buněk při nadměrné fyzické aktivitě a zvýšeném psychickém napětí, případně přetížení.
 • Dlouhodobě snižuje pocit únavy.
 • Vedle čistého a stabilního rybího oleje obsahuje vitamín E a D.
 • Díky obsahu koenzymu Q10 podporuje správné energetické zásobování mozkových buněk.
 • Napomáhá soustředění a paměti.

 

Komu se doporučuje užívání Eskimo-3 Brainsharp:

Užívání Eskimo-3 Brainsharp rybího oleje se doporučuje všem, protože díky svému obsahu má příznivý účinek na fungování našeho organismu.
Důrazně se doporučuje užívání rybího oleje pro:

 • intelektuální pracovníky, kteří se potřebují hodně soustředit a být přesní
 • studenty, pro ulehčení pamatování a při vyčerpávajícím nočním učení
 • řidiče, udržet neustálou pozornost a soustředění
 • starší, udržovat duchovní svěžest

SLOŽENÍ:

Rybí olej, řepkový olej, pupalkový olej, citronové aroma, Pufanox: lecitin, tokoferolový komplex (α-tokoferol (vitamin E)), rozmarýnový olej, estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou (askorbyl palmitát), koenzym Q10 (ubichinon), vitamín D (D3 cholekalciferol).

Kapsle: želatina, glycerol, čištěná voda.

Mořský rybí olej

U všech přípravků značky Eskimo je rybí olej získán z hlubokomořských ryb. Během lisování výrobce věnuje zvláštní pozornost na kvalitu. Díky tomu tyto rybí oleje obsahují maximální možné množství EPA a DHA mastných kyselin, t.j. 38%.

Díky speciálnímu a preciznímu čistícímu procesu jsou zaručeně odstraněny z masa ryb všechny škodlivé a karcinogenní látky. Při tom procesu se nepoužívají žádné chemické úpravy, proto se do přípravků dostane 100% čistý a přírodní rybí olej.

Přírodní směs vitamínu E

Během čistícího procesu se nevyhnutelně ztrácí část přírodních antioxidantů, které se nachází v rybím oleji.

Pro zvýšení stability produktu se přidává k oleji přírodní antioxidační směs. Touto speciální, úplně čistou směsí je PUFANOX®, jež je unikátní díky svému obsahu alfa-, delta- a gama-tokoferolu v optimálním poměru. Díky tomuto je přípravek nadměrně stabilní, což znamená, že minimálně 200 dnů po otevření zaručeně nezpůsobuje peroxidaci lipidů, nežlukne ani v láhvi ani uvnitř organismu.

Pupalkový olej

Pupalka dvouletá, původem ze Severní Ameriky, je nejcennější zdroj omega-6 mastných kyselin. Obsahuje dva druhy polynasycených mastných kyselin: kyselina linolová (vitamin F) a kyselina gama-linolenová. Má mnoho příznivých účinků, z nichž nejznámější jsou:

 • posiluje imunitní systém
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • snižuje krevní tlak
 • účinná proti ateroskleróze
 • reguluje metabolismus
 • zmírňuje premenstruační příznaky
 • omlazuje plet, zmírňuje vyrážky, ekzémy

Koenzym Q10

Q10, nebo jiným jménem ubichinon, je ve vodě rozpustná, vitamínu podobná látka, která se nachází ve většině našich eukaryotických buněk - většinu v srdci, játrech a ledvinách.

Díky svým různým příznivým účinkům se doporučuje těm, jež mají slabé srdce, hypertenzi, srdeční arytmii, ale také hraje důležitou roli v ochraně zubů a dásní.

Chrání nervy, zvyšuje výdrž, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá energeticky zásobovat mozkové buňky při významném fyzickém a duševním namáhání či přetížení.

Jeho doplňování je důležité, protože i když jej naše tělo potřebuje, je schopné produkovat Q10 jenom do věku 25-30.

Vitamin D (D3 cholekalciferol)

Cholekalciferol je nejaktivnější forma vitamínu D, který se běžně nazývá jako vitamín D3. Vitamin D je nezbytný pro naše tělo, a pokud jej nemůžeme přirozeně dodávat našemu organismu, je vhodné jej doplnit ve formě výživového doplňku.

Ve skutečnosti nejde o vitamin D, protože vitamín D je látka spíše podobná hormonům, která přispívá k produkci hormonu D. Má důležitou roli ve zdravém vývoji kostí, je taky potřebná ke zdravému fungování svalů, mozkových buněk a paměti.

Upozornění:

Neobsahuje laktózu, lepek, ani mléčný cukr!
Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Máte-li problémy se srážlivostí krve, konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí olej. Neobsahuje sójové ani rybí proteiny. Je vhodné i dětem od 12 let.

Balení: 120 kapslí/1 kapsle = 1000 mg

Netto hmotnost: 165 g

 

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, do 30°C. 

Použijte do: 6 měsíců po otevření

Doporučená denní dávka:

Denně 2 x 1-4 kapslí s jídlem nebo po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

 

Výrobce: BringwellSverige AB, Boksz 164, Falköping, SE-521 02 Švédsko

Distributor: www.vitawell.cz, O3W.cz s.r.o., Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Ta správná volba pro naše dorostence