Eskimo-3 Brainsharp kapsle 120 kusů

Kód: 563333
649 Kč
Skladem

Rybí olej Eskimo-3 Brainsharp, díky svému přírodnímu složení, podporuje správné fungování mozku a pomáhá při koncentraci. Hlavní složkou Eskimo-3 Brainsharp je přírodní Eskimo-3 rybí olej, který má vysoký obsah vitamínu E, D a Q10, a obsahuje také GLA. Vhodné i dětem od 12 let.

Výhodná nabídka na Pilulka.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Nejnovější produkt řady Eskimo-3, který má již více než 20-ti letou historii, je Brainsharp. Tento rybí olej je mnohem účinnější než jeho předchůdci! Díky svému obsahu, koenzymu Q10, pupalkovému oleji, vitamínu E a D, Eskimo-3 rybí olej pozitivně ovlivňuje funkce mozku a paměti.

Značka Eskimo-3 sama o sobě vyjadřuje švédskou kvalitu, která je spojena s pojmy jako je čistota, přirozenost a účinnost.

 

Proč si vybrat Eskimo-3 Brainsharp rybí olej?

 

 • Díky svému složení pozitivně ovlivňuje funkce mozku a paměti.
 • Podporuje energetické zásobování buněk při nadměrné fyzické aktivitě a zvýšeném psychickém napětí, případně přetížení.
 • Dlouhodobě snižuje pocit únavy.
 • Vedle čistého a stabilního rybího oleje obsahuje vitamín E a D.
 • Díky obsahu koenzymu Q10 podporuje správné energetické zásobování mozkových buněk.
 • Napomáhá soustředění a paměti.

 

Komu se doporučuje užívání Eskimo-3 Brainsharp:

Užívání Eskimo-3 Brainsharp rybího oleje se doporučuje všem, protože díky svému obsahu má příznivý účinek na fungování našeho organismu.
Důrazně se doporučuje užívání rybího oleje pro:

 • intelektuální pracovníky, kteří se potřebují hodně soustředit a být přesní
 • studenty, pro ulehčení pamatování a při vyčerpávajícím nočním učení
 • řidiče, udržet neustálou pozornost a soustředění
 • starší, udržovat duchovní svěžest

SLOŽENÍ:

Rybí olej, řepkový olej, pupalkový olej, citronové aroma, Pufanox: lecitin, tokoferolový komplex (α-tokoferol (vitamin E)), rozmarýnový olej, estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou (askorbyl palmitát), koenzym Q10 (ubichinon), vitamín D (D3 cholekalciferol).

Kapsle: želatina, glycerol, čištěná voda.

Mořský rybí olej

U všech přípravků značky Eskimo je rybí olej získán z hlubokomořských ryb. Během lisování výrobce věnuje zvláštní pozornost na kvalitu. Díky tomu tyto rybí oleje obsahují maximální možné množství EPA a DHA mastných kyselin, t.j. 38%.

Díky speciálnímu a preciznímu čistícímu procesu jsou zaručeně odstraněny z masa ryb všechny škodlivé a karcinogenní látky. Při tom procesu se nepoužívají žádné chemické úpravy, proto se do přípravků dostane 100% čistý a přírodní rybí olej.

Přírodní směs vitamínu E

Během čistícího procesu se nevyhnutelně ztrácí část přírodních antioxidantů, které se nachází v rybím oleji.

Pro zvýšení stability produktu se přidává k oleji přírodní antioxidační směs. Touto speciální, úplně čistou směsí je PUFANOX®, jež je unikátní díky svému obsahu alfa-, delta- a gama-tokoferolu v optimálním poměru. Díky tomuto je přípravek nadměrně stabilní, což znamená, že minimálně 200 dnů po otevření zaručeně nezpůsobuje peroxidaci lipidů, nežlukne ani v láhvi ani uvnitř organismu.

Pupalkový olej

Pupalka dvouletá, původem ze Severní Ameriky, je nejcennější zdroj omega-6 mastných kyselin. Obsahuje dva druhy polynasycených mastných kyselin: kyselina linolová (vitamin F) a kyselina gama-linolenová. Má mnoho příznivých účinků, z nichž nejznámější jsou:

 • posiluje imunitní systém
 • snižuje hladinu cholesterolu
 • snižuje krevní tlak
 • účinná proti ateroskleróze
 • reguluje metabolismus
 • zmírňuje premenstruační příznaky
 • omlazuje plet, zmírňuje vyrážky, ekzémy

Koenzym Q10

Q10, nebo jiným jménem ubichinon, je ve vodě rozpustná, vitamínu podobná látka, která se nachází ve většině našich eukaryotických buněk - většinu v srdci, játrech a ledvinách.

Díky svým různým příznivým účinkům se doporučuje těm, jež mají slabé srdce, hypertenzi, srdeční arytmii, ale také hraje důležitou roli v ochraně zubů a dásní.

Chrání nervy, zvyšuje výdrž, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá energeticky zásobovat mozkové buňky při významném fyzickém a duševním namáhání či přetížení.

Jeho doplňování je důležité, protože i když jej naše tělo potřebuje, je schopné produkovat Q10 jenom do věku 25-30.

Vitamin D (D3 cholekalciferol)

Cholekalciferol je nejaktivnější forma vitamínu D, který se běžně nazývá jako vitamín D3. Vitamin D je nezbytný pro naše tělo, a pokud jej nemůžeme přirozeně dodávat našemu organismu, je vhodné jej doplnit ve formě výživového doplňku.

Ve skutečnosti nejde o vitamin D, protože vitamín D je látka spíše podobná hormonům, která přispívá k produkci hormonu D. Má důležitou roli ve zdravém vývoji kostí, je taky potřebná ke zdravému fungování svalů, mozkových buněk a paměti.

Upozornění:

Neobsahuje laktózu, lepek, ani mléčný cukr!
Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Máte-li problémy se srážlivostí krve, konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje sójový a rybí olej. Neobsahuje sójové ani rybí proteiny. Je vhodné i dětem od 12 let.

Balení: 120 kapslí/1 kapsle = 1000 mg

Netto hmotnost: 165 g

 

Skladování: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě, do 30°C. 

Použijte do: 6 měsíců po otevření

Doporučená denní dávka:

Denně 2 x 1-4 kapslí s jídlem nebo po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

 

Výrobce: BringwellSverige AB, Boksz 164, Falköping, SE-521 02 Švédsko

Distributor: www.vitawell.cz, O3W.cz s.r.o., Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Ta správná volba pro naše dorostence

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení