Ta správná volba pro naše dorostence

 

Nevíte si rady, čím nahradit Eskimo Kids rybí olej, když už vaše dítě dovršilo 12 let věku? To je velice jednoduché: začněte mu dávat Eskimo-3 Brainsharp rybí olej, který máme jak v tekuté formě, tak i v kapslích. Čtěte dál a dozvíte se víc!

Každý přemýšlí o tom, jak zabezpečit přísun potřebných mastných kyselin omega-3 a dát svému dospívajícímu dítěti něco navíc, o něco komplexnější doplněk stravy, aby se rychle vyvíjející tělo dorostence dostalo to, co nejvíc potřebuje k zdravému vývoji.

Klasický rybí olej Eskimo-3 je nejvhodnější pro dospělé, nejlépe se hodí k pestré stravě dospělých. Obvykle ti, kteří dbají na pestrou stravu, mají dostatek vitamínů, minerálů, živin ale také mastných kyselin omega-6 i omega-9.

Jelikož ale naše strava neobsahuje dostatek mořských ryb (i kvůli geografické poloze), tak mastné kyseliny omega-3 mnohdy zcela chybí z našeho organismu. Právě proto je vhodné tyto mastné kyseliny získat a doplnit z čistého a přírodního zdroje.

Omega-3 mastné kyseliny pro dospělého člověka připívá k snížení cholesterolu, také pomáhá k správnému fungování kardiovaskulárního systému, a v neposlední řadě přispívá k správnému fungování imunity.

U dětí a dorostu je situace o něco odlišná: oni totiž zatím nemají tak pestrou stravu, jako dospělí, dětská strava není tak bohatá na mastné kyseliny omega-6 a omega-9, na vitamíny C a D a samozřejmě omega-3. Tyto jsou ovšem nezbytné pro správný vývoj dospívajícího organizmu. Eskimo Kids rybí olej pro děti má příznivý účinek na funkce sítnice a na mozkové a nervové buňky. Pomáhá správnému vývoji zraku, mozku a nervového systému. Pomáhá v léčbě zánětlivých onemocnění a snižuje symptomy astmatických a alergických onemocnění. Děti jsou odolnější vůči nachlazení, chřipce a dalším infekčním nemocem.

Je tady ještě jeden další aspekt: změna školy, změna prostředí, přijímačky, první větší psychická zátěž pro Vaše děti. V tomto období potřebují obzvlášť hodně energie, více vitamínů, minerálů.

Eskimo-3 Brainsharp je tu právě pro tyto případy: díky svému přírodnímu složení je silný v podpoře zdravému fungování mozku, napomáhá větší koncentraci, obsahuje dostatečné množství antioxidantů k udržení normálních funkcí mozku a paměti.

Nejnovější produkt řady Eskimo-3, který má již více než dvaceti letou historii, je Brainsharp. Tento rybí olej je mnohem účinnější než jeho předchůdci! Díky svému obsahu, koenzymu Q10, pupalkovému oleji, vitamínu E a D, Eskimo-3 rybí olej pozitivně ovlivňuje funkce mozku a paměti. Koenzym Q10, mimo jiné, podporuje energetické zásobování buněk při nadměrné fyzické aktivitě i při zvýšeném psychickém vytížení.

 

Chuť oleje je dalším opakujícím se tématem. Zde už máte možnost si vybrat buď z kapsle, nebo z tekutého oleje. Kdo neměl problém s tekutou konzistencí ani dříve, nebude mít problém ani teď. Olej je i nadále ochucený, má příjemnou citrónově-limetkovou příchuť.  

U dětských přípravků je zvláště důležité, aby neobsahovaly nečistoty pocházející z životního prostředí. Švédský Bringwell během výroby pečlivě zkoumá čistotu rybího oleje. Jak Eskimo Kids, tak i Bransharp olej je zaručeně očištěn od látek nebezpečných pro zdraví a taky karcinogenů. Rybí olej je kontrolován v každé fáze výrobního procesu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení