Co se skrývá v lahvičkách? – část I.

 

Seznamte se s našimi produkty blíže! Připravili jsme pro Vás minisérii článků o tom, co by Vás, našich zákazníků mohlo zajímat nejvíc. Proč jsou naše produkty prémiové, jak probíhá výroba našich produktů? Co je to Pufanox? To vše a mnohem víc se můžete dočíst v následujících řádcích.

Určitě Vás zajímá, proč si zvolit právě naše produkty, v čem spočívá jedinečnost rybích olejů produktové řady Eskimo Kids na trhu. Je to v první řadě složení našich produktů. Díky vynikající kvalitě složek jsou naše produkty ryze čisté, bezpečné a účinné. Jistě víte, že produkty s obsahem omega-3 mastných kyselin z nekvalitních základních složek mohou způsobit nežádoucí účinky.

Věděli jste, že přední světoví výrobci nabízí přípravky s obsahem mastných kyselin omega-3 jak v tekuté formě, tak i ve formě kapslí. Většina těchto produktů i v České republice jsou dostupné pouze v kapslích. Důvodem toho je, že rybí olej s obsahem omega-3 EPA a DHA se velice rychle kazí, žlukne a tím pádem se stává nepoužitelným. Rybí olej v kapslích mnohdy zneužívají k tomu, aby konzument necítil pachuť zkaženého oleje. Ale žluklý rybí olej vůbec nepřináší kýžené účinky, navíc podporuje vznik volných radikálů v těle.

Výroba olejů je časově i finančně mnohem náročnější proces, než si mnozí myslíme. Nelze použít konzervanty, ani žádná éčka. V případě produktové řady Eskimo Kids rybích olejů se jedná o revoluční přírodní řešení ze strany švédského výrobce. Díky tzv. Pufanoxu se naše rybí oleje stávají velice stabilními a imunními vůči žluknutí. Více podrobností o pufanoxu přineseme v dalším našem příspěvku.

Podívejme se teď na celý proces, jak se rybí olej dostane k našim zákazníkům:

 

V našich přípravcích produktové řady Eskimo Kids jsou rybí oleje získané z masa sardinek a ančoviček. Tyto ryby se cítí nejlépe a chladnějších vodách oceánů a v hlubinách, pohybují se ve velkých rojích. Jsou to ryby menší, max. 20-25 cm dlouhé, ovšem obsahují velmi vysokou koncentraci omega-3 mastných kyselin.  

PROČ PRÁVĚ TYTO DRUHY RYB?

  1. výlov sardinek a ančoviček je dlouhodobě udržitelný. Tyto druhy zatím nepatří mezi ohrožené na Zemi. Švédský výrobce produktové řady Eskimo Kids, Midsona je členem mezinárodní asociace Friend of the Sea,která dohlíží na bezpečný a kvalitní rybolov po celém světě. Díky tomu výlov těchto ryb probíhá jen tehdy, a jen tam, kde je to v danou chvíli dovolen, a společnost vyloví pouze to množství, na které má povolení.  
  2. jelikož jsou to relativně malé ryby, jejich znečištění těžkými kovy je taktéž menší. V mořských rybách obecně je velké množství toxinů, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy, pokud se nahromadí v lidském těle. Získaný rybí olej proto je potřeba z těchto toxinů očistit.
  3. v době výlovu jsou tyto ryby relativně mladé, tedy jejich maso zdaleka není tolik toxický. 
  4. jsou to ryby, které se rodí v chladných vodách u Antarktidy, které jsou zatím nejčistší vody světového oceánu. V těchto chladných vodách se vyskytuje nejméně znečištění z průmyslových a zemědělských odpadů, chemikálií a antibiotik.  
  5. tyto ryby vyrůstají ve volné přírodě, nepěstují se na farmách. Díky tomu jsou zdravější a mají vyšší koncentraci mastných kyselin omega-3. Nejsou to ryby ošetřované antibiotiky, tím pádem i náš organizmus je ušetřen nepotřebnému množství antibiotik.

Kromě výše zmíněných kladných věcí je tady ještě jedna věc, která je moc důležitá: ryby z chladných vod světového oceánu mají až 38% obsah mastných kyselin omega-3 EPA-DHA, což představuje nejvyšší možnou míru výskytu v přírodě. Další složky našeho rybího oleje jsou antioxidanty, vitamín E a další bílkoviny, které se nachází v rybím mase. Produkty Eskimo Kids proto jsou nejlepší možnou variantou pro ty, kteří hledají opravdu účinné a ryze čisté rybí oleje.

Pokračování příště…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení