Deset důvodů, proč je Eskimo Kids rybí olej tou nejlepší volbou

 

 

Výběr toho nejlepšího rybího oleje není lehký, hlavně když hledáme optimální řešení pro naše děti. Zde je deset důvodů, proč vybrat právě Eskimo Kids rybí olej.

  1. JE PŘÍRODNÍ

Eskimo Kids rybí olej obsahuje pouze ingredience prokazatelného původu (sardinky a sardely) z trvale udržitelného rybolovu. Certifikace Friends of the Sea garantuje, že rybolov není nijak škodlivý.

  1. JE STABILNÍ

Rybí olej Eskimo Kids obsahuje speciální antioxidant Pufanox®, díky němž je nejstabilnějším rybím olejem na trhu. Díky vysoké stabilitě Eskimo Kids se nezkazí více než půl roku po otevření, pokud je správně skladován.

  1. JE RYZE ČISTÝ

Díky speciálnímu a preciznímu čistícímu procesu je garantováno, že zdraví škodlivé látky a rakovinotvorné prvky jsou odstraněny. Není použita žádná chemie, Eskimo Kids rybí olej obsahuje 100% čistý a přírodní rybí olej.

  1. JE ÚČINNÝ

Základní složkou produktů Eskimo Kids je Eskimo-3 rybí olej, který obsahuje EPA a DHA mastné kyseliny v nejvyšším možném množství. Navíc obsahuje i mastných kyselin omega-6 a omega-9. Krom toho obsahují i vitamín E a D. 

  1. JE BEZPEČNÝ

Naše produkty jsou ryze čisté a proto je lze podávat už i dětem od 3 let.

  1. JE PROVĚŘENÝ

Účinnost rybího oleje, jenž se používá v našich produktech, dokazují četná klinická studia. 

  1. JE OBLÍBENÝ U RODIČŮ

Rybí oleje Eskimo Kids jsou velice oblíbené u rodičů, kteří upřednostňují bio produkty, čisté a bez éček

  1. JE BEZ LAKTÓZY, MLÉČNÝCH BÍLKOVIN A LEPKU

Produkty neobsahují laktózu, mléčné bílkoviny, ani lepek. 

  1. JE BEZ CUKRU

Produkty neobsahují přidané cukry ani žádná sladidla. 

  1. JE SPECIÁLNÍ

Eskimo Kids je doplněk stravy vyvinutý pro děti. Díky speciálnímu složení vyhovuje dětem, přispívá k zdravému mentálnímu vývoji a posilňuje imunitu.